Joukkueyhteydet

Pojat 2000 Joukkueenjohtaja: Timo Liimatta S-posti: timo.liimatta@yahoo.com
                   Puh: +358 45 102 1965
Vastuuvalmentaja: Iiro Koivula S-posti: iiroko@netti.fi
                   Puh: +358 50 545 4911
Rahastonhoitaja: Terhi Määttä S-posti:terhi.maatta77@luukku.com
Pojat 2001 Joukkueenjohtaja: Sakari Hämäläinen S-posti: sakarihamalainen@luukku.com
Kilpa                    Puh: +358 400 922 571
Vastuuvalmentaja: Janne Keto S-posti: janne@rotuaarinpallo.fi
                   Puh: +358 400 585 064
Valmentaja: Veli-Matti Keränen S-posti: velimatti.keranen@gmail.com
Valmentaja: Jarmo Rajaniemi S-posti: jarmo.rajaniemi@oamk.fi
Pojat 2002 Joukkueenjohtaja: Jukka Taimisto S-posti: jukka.taimisto@iki.fi
Kilpa                    Puh: +358 45 672 6307
Vastuuvalmentaja: Ilpo Kokkonen S-posti: ilpo.kokkonen@esju.com
                   Puh: +358 44 756 4022
Valmentaja: Rami Andersson S-posti: rami.andersson@windowslive.com
                   Puh: +358 40 775 2674
Valmentaja: Vesa Kiljunen S-posti: vesa.kiljunen@wippies.fi
                   Puh: +358 40 092 6874
Tiedottaja: Mika Aalto S-posti: mika.aalto@ouka.fi
                   Puh: +358 44 703 9451
Pojat 2003 Joukkueenjohtaja: Juho Kankkunen S-posti: jkankkun@its.jnj.com
Kilpa                    Puh: +358 400 609 136
Vastuuvalmentaja: Tero Suonperä S-posti: tero.suonpera@gmail.com
                   Puh: +358 44 369 0025
 Valmentaja: Janne Keto S-posti: janne@rotuaarinpallo.fi
                   Puh: +358 400 585 064
Pojat 2004 Joukkueenjohtaja: Pertti Kortejärvi S-posti: pertti.kortejarvi@reiconsult.fi
Kilpa ja Haaste                    Puh: +358 44 972 2549
Vastuuvalmentaja: Jarmo Saarela S-posti: jarmo.saarela@dnainternet.net
                   Puh: +358 400 686 523
Valmentaja: Lasse Pohjola S-posti: l.pohjola@gmail.com
                   Puh:
Valmentaja: Harri Oravisjärvi S-posti:
                   Puh:
Pojat 2005 Joukkueenjohtaja: Heikki Alajuuma S-posti: heikki.alajuuma@gmail.com
Kilpa                    Puh: +358 40 756 0497
Vastuuvalmentaja: Jarmo Saarela S-posti: jarmo.saarela@dnainternet.net
                   Puh: +358 400 686 523
Pojat 2006 Valmentaja: Jussi Viljanen S-posti: herra.viljanen@gmail.com
                   Puh: +358 50 482 1952
Valmentaja: Mikko Lehtopuu S-posti: mlehtopu@gmail.com
                   Puh: +358 40 578 8568
Pojat 2007-2008 Joukkueenjohtaja: Matti Määttä S-posti: matti.m.maatta@gmail.com
                   Puh: +358 40 718 7035
Joukkueenjohtaja: Janne Karjalainen S-posti: janne.v.karjalainen@gmail.com
Puh: +358 40 543 1293
Vastuuvalmentaja: Olli-Pekka Saarinen S-posti: op.saarinen@rotuaarinpallo.fi
                   Puh: +358 40 749 6032
Valmentaja: Antti Ervasti S-posti: antti.ervasti@nokia.com
                   Puh:
Nappulaliiga Yhteyshenkilö: Kari Pesola S-posti: kari@rotuaarinpallo.fi
2008 ja nuoremmat                    Puh: +358 400 261 559
Tytöt 2002 Joukkueenjohtaja: Sari Ronkainen S-posti: sari_ronkainen@luukku.com
                   Puh: +358 41 433 8330
Joukkueenjohtaja: Anette Uitto S-posti: anette.uitto@hotmail.com
                   Puh: +358 400 697 293
Vastuuvalmentaja: Ilkka Helakorpi S-posti: illu68ih@gmail.com
                   Puh: +358 50 518 3422
Valmentaja: Samuli Malinen S-posti: samuli.malinen@oamk.fi
                   Puh:
Valmentaja: Henna Viitanen S-posti: henskutti98@hotmail.com
                   Puh: +358 400 688 268
Huoltaja: Kaarina Kettunen S-posti: kaarina.kettunen@outlook.com
                   Puh: +358 40 413 5263
Huoltaja: Marja Vääräsmäki S-posti: marja.vaarasmaki@oulu.fi
                   Puh:
Huoltaja: Sini Yrjänäinen S-posti: sini.yrjanainen@luukku.com
                   Puh: +358 40 526 6203
Rahastonhoitaja: Anu Vuorio S-posti: anu.vuorio@luukku.com
                   Puh: +358 40 716 2073
Varustevastaava: Satu Rissanen S-posti: rissanensatu2@gmail.com
                   Puh: +358 45 788 09926
Pojat 2003 Joukkueenjohtaja: Kimmo Lahtinen S-posti: kimmolahtinen79@gmail.com
Harraste                    Puh: +358 44 9922 373
Valmentaja: Lasse Pohjola S-posti: l.pohjola@gmail.com
                   Puh:
Rahastonhoitaja: Pekka Kangas S-posti: pskangas@gmail.com
                   Puh:
Varustevastaava: Sanna Nieminen S-posti: sanna.nieminen2@hotmail.fi
                   Puh: